
18 килограма канабис спипаха в двор на къща в петричкото село Беласица
- 24 Септември 2015 | 10:56
- 0 коментара
В хода на извършена, около 14:30 часа на 23.09.2015г., проверка в частен дом и прилежащо към него дворно място в с.Беласица, общ.Петрич, обитавани от Д.Ч./45г./ от с.Беласица, от полицейски служители на РУ-Петрич, са отк...






