
18 двойки честваха своите „златни” и „сребърни сватби” в Сандански (СНИМКИ)
- 16 Май 2016 | 09:17
- 0 коментара
Под егидата на кмета на община Сандански Кирил Котев, 18 двойки, сключили брак през 1966 г. и 1991 г. честваха своите 50 и 25 годишнини. Изключителната организация и тържественост на събитието впечатлиха семе...






