Състезатели от клуб АлПиринСки донесоха златни медали в Банско
22 Януари 2025 | 18:24
1 коментара
Спорт
Благоевград

Двамата наши състезатели Никола Калистрин и Марко Ноков участваха в ежегодното състезание по ски алпинизъм в курорта Василица, Гърция – „ΆΘ ΛΕΥΚΆΔΙΘΗ“.
Състезанието премина в два старта: скоростно изкачване и индивидуално изкачване. И в двете дисциплини младата надежда на клуб „АлПиринСки“ Марко Ноков спечели златни медали в категория „юноши“, а Никола Калистрин грабна първите места в категория „мъже“.
Двамата атлети доказаха за пореден път професионалната си подготовка и състезателен дух.





Състезанието премина в два старта: скоростно изкачване и индивидуално изкачване. И в двете дисциплини младата надежда на клуб „АлПиринСки“ Марко Ноков спечели златни медали в категория „юноши“, а Никола Калистрин грабна първите места в категория „мъже“.
Двамата атлети доказаха за пореден път професионалната си подготовка и състезателен дух.





Добавени коментари
Даяна публикува:
23 Януари 2025 | 14:31
Много победи още да имат!






