Състезатели от клуб АлПиринСки донесоха златни медали в Банско

22 Януари 2025 | 18:24
1 коментара
Спорт
Благоевград
Състезатели от клуб АлПиринСки донесоха златни медали в Банско
Двамата наши състезатели Никола Калистрин и Марко Ноков участваха в ежегодното състезание по ски алпинизъм в курорта Василица, Гърция – „ΆΘ ΛΕΥΚΆΔΙΘΗ“.
Състезанието премина в два старта: скоростно изкачване и индивидуално изкачване. И в двете дисциплини младата надежда на клуб „АлПиринСки“ Марко Ноков спечели златни медали в категория „юноши“, а Никола Калистрин грабна първите места в категория „мъже“.
Двамата атлети доказаха за пореден път професионалната си подготовка и състезателен дух.





Може да бъде изображение с 6 души и хора, които карат ски

Добавени коментари

Даяна публикува:
23 Януари 2025 | 14:31
Много победи още да имат!

Добавете Вашия коментар

TOP