Състезание с тротинетки в 3 ОУ-Сандански
16 Май 2026 | 18:24
0 коментара
Спорт
Благоевград

Тази година инициативата премина и под знака на 50-годишния юбилей на нашето училище – празник на традициите, спорта и ученическия дух.
С много усмивки, емоции и настроение премина днешната надпревара, в която участие взеха учениците от 3. и 4. клас. Състезанието се проведе в два етапа – първи етап за бързина и втори етап за майсторско управление на тротинетка.
Победители в първия етап са:
Трето място – Мартин Шопов
Второ място – Илия Трайков
Първо място – Георги Златков
Във втория етап отличените ученици са:
Трето място – Димитър Димитров, Георги Томов и Давид Димитров
Второ място – Мартин Шопов и Георги Златков
Първо място – Никола Малинов
Поздравяваме всички участници за отличното представяне, спортсменския дух и ентусиазма, с който превърнаха състезанието в истински празник на спорта и юбилея на нашето училище!
С много усмивки, емоции и настроение премина днешната надпревара, в която участие взеха учениците от 3. и 4. клас. Състезанието се проведе в два етапа – първи етап за бързина и втори етап за майсторско управление на тротинетка.
Победители в първия етап са:
Трето място – Мартин Шопов
Второ място – Илия Трайков
Първо място – Георги Златков
Във втория етап отличените ученици са:
Трето място – Димитър Димитров, Георги Томов и Давид Димитров
Второ място – Мартин Шопов и Георги Златков
Първо място – Никола Малинов
Поздравяваме всички участници за отличното представяне, спортсменския дух и ентусиазма, с който превърнаха състезанието в истински празник на спорта и юбилея на нашето училище!









