Състезание с тротинетки в 3 ОУ-Сандански

16 Май 2026 | 18:24
0 коментара
Спорт
Благоевград
Състезание с тротинетки в 3 ОУ-Сандански
Тази година инициативата премина и под знака на 50-годишния юбилей на нашето училище – празник на традициите, спорта и ученическия дух.


С много усмивки, емоции и настроение премина днешната надпревара, в която участие взеха учениците от 3. и 4. клас. Състезанието се проведе в два етапа – първи етап за бързина и втори етап за майсторско управление на тротинетка.


Победители в първия етап са:
 Трето място – Мартин Шопов
 Второ място – Илия Трайков
 Първо място – Георги Златков


Във втория етап отличените ученици са:
 Трето място – Димитър Димитров, Георги Томов и Давид Димитров
 Второ място – Мартин Шопов и Георги Златков
 Първо място – Никола Малинов


Поздравяваме всички участници за отличното представяне, спортсменския дух и ентусиазма, с който превърнаха състезанието в истински празник на спорта и юбилея на нашето училище!
Състезание с тротинетки в 3 ОУ-Сандански
Състезание с тротинетки в 3 ОУ-Сандански
Състезание с тротинетки в 3 ОУ-Сандански

Добавете Вашия коментар

TOP