Съдия Пенка Братанова е новият-стар председател на Окръжен съд-Кюстендил
06 Ноември 2025 | 15:09
2 коментара
Общество
Кюстендил

Съдия Пенка Братанова встъпи в длъжност - административен ръководител, председател на Окръжен съд – Кюстендил, на церемония проведена в Апелативен съд - София. Актът за встъпване й бе връчен от председателя на САС, съдия Даниела Дончева, като преди това двете положиха подписите си в атмосфера на приемственост.
"Приемете моите искрени поздравления по случай повторния Ви избор за председател на Окръжен съд – Кюстендил! За всички нас, които Ви познаваме, това не беше изненада.
Пълното единодушие на съдийската колегия на Висшия съдебен съвет при одобрението на Вашата кандидатура говори достатъчно за начина Ви на работа, както и за високия професионален дух, благодарение на който успешно реализирахте първия си мандат. Убедена съм, че такъв ще бъде и вторият Ви мандат.
Искам да Ви пожелая здраве, кураж и търпение. С хора като Вас може да се върви напред! Желая Ви успех!", заяви председателят на Апелативен съд София, съдия Даниела Дончева.
Съдия Пенка Братанова благодари за изразеното доверие и отправените пожелания.
https://kyustendil-os.justice.bg/bg/16962/35763
"Приемете моите искрени поздравления по случай повторния Ви избор за председател на Окръжен съд – Кюстендил! За всички нас, които Ви познаваме, това не беше изненада.
Пълното единодушие на съдийската колегия на Висшия съдебен съвет при одобрението на Вашата кандидатура говори достатъчно за начина Ви на работа, както и за високия професионален дух, благодарение на който успешно реализирахте първия си мандат. Убедена съм, че такъв ще бъде и вторият Ви мандат.
Искам да Ви пожелая здраве, кураж и търпение. С хора като Вас може да се върви напред! Желая Ви успех!", заяви председателят на Апелативен съд София, съдия Даниела Дончева.
Съдия Пенка Братанова благодари за изразеното доверие и отправените пожелания.
https://kyustendil-os.justice.bg/bg/16962/35763
Добавени коментари
Митко публикува:
07 Ноември 2025 | 11:20
Увeличaванeто на пeниca у дома е pеално, спoделям моя oпит:--- https://come.ac/power
А бе, много хубаво, но... публикува:
06 Ноември 2025 | 22:36
А бе всичко е много хубаво, но все ще има нещо да не е както трябва. Една такава институция - Окръжен съд! Не какво да е. Толкова ли нямаше някой да ги посъветва как се поставят знамената?! Разбира се, че не всеки трябва да знае всичко, но все пак има ПРОТОКОЛ, който трябва да се спазва. Ако не го познавате - то обърнете внимание как са разположени знамената в Народното събрание, в Гербовата зала на президента. Тези места най-често ги дават по телевизията. Поне погледнете, та дано ви направи впечатление. ВИНАГИ държавният флаг се поставя в ЛЯВО, а европейският в ДЯСНО, но когато са само две знамена. Ако са три - има друг ред. Пилоните със знамена пред сгради на Община,Окръжен съд, полиция и т. н. ВИНАГИ СА В ЛЯВО ОТ ВХОДА подредени в същия ред. Трябва да има уважение и себеуважение ...






