Съдийските шефове скриха в „тъмната стаичка“ благоевградския Гонзо след грандиозния скандал със спонсора на орлетата Р. Чандъров за „сечта“ в Разград

03 Ноември 2022 | 21:09
Съдийските шефове скриха в  тъмната стаичка  благоевградския Гонзо след грандиозния скандал със спонсора на орлетата Р. Чандъров за  сечта  в Разград

Съдийските шефове скриха елитния благоевградски рефер Георги Иванов в „тъмната стаичка“ на ВАР след грандиозния скандал с един от спонсорите на орлетата Румен Чандъров за „сечта“ на неговия „Септември“ в Разград през уикенда. Хегемонът „Лудогорец“ направи обрат за 3:1 под свирката на Гонзо от областния център на Пиринско, а столичани ревнаха за нарушение в атака при изравнителния гол на Матиас Тисера и срещу отсъдената дузпа в началото на второто полувреме, потвърдена и от арбитрите пред мониторите след дълго разглеждане на ситуацията и изпълнена безупречно от Вердон. Претенции гостите не предявиха само към третото попадение на Шоу след центриране от корнер на Спас Делев и грешка на вратаря Димитър Шейтанов. След двубоя вбесеният собственик на новаците в елита и на четирите „осмици“, които „греят“ на екипите на „Пирин“, нарече хората на футболната Темица организирана престъпна група и препоръча на благоевградския Гонзо да се занимава с нещо друго, не и със съдийство.

„Днес видях какво означава ОПР. Това са БФС+съдийството+VAR. Ако не е така, този Кашай /б.а. шефът на СК/ да накаже за 1 година главния съдия и VAR-аджиите и ще си върна думите назад, че са организирана престъпна група. За мен са и некадърни, и престъпници. Престъпно съдийство и никаква реакция от страна на VAR, което ги прави и тях престъпници, а БФС го тълкувам като Безгрижен футболен съюз. Нека от БФС ме опровергаят, че не е така и да накажат главния съдия и VAR. Като накажат още няколко такива бригади, ще изчистят съдийството. Ако не ги накажат, ще продължим да я караме под мотото „кучетата си лаят, керванът си върви“. Единият сгрешил, другият умишлено не го поправя. Дадоха престъпна дузпа и престъпен първи гол. За мен бездействието на БФС е организирана престъпна група. Ако Кашай и Боби Михайлов накажат съдиите, тогава ще покажат, че не са част от тази група. Може да накажат тези от VAR да гледат 1 година телевизия, а главният съдия да си намери някаква работа, в която не е нужно да взема решения. Замислям се дали да продължа да спонсорирам българския футбол. Изглеждам като един голям глупак. Чуждестранният легион на Разград срещна младите български бойци, на които главният съдия и VAR-а отряза крилете. Ще имаме български футбол на куково лято – тоест никога“, отсече Р. Чандъров.

В отговор от СК дадоха на Г. Иванов два наряда – снощи като четвърти в отложения мач между „Черно море“ и „Левски“ на „Тича“ и в неделя отново в двубой на сините от Герена в регулярния кръг на Първа лига срещу „Спартак“ като отговорник за системата за видеоарбитраж.в.Струма