Свиха пари от касата на заведение в Сандански

03 Април 2025 | 10:40
0 коментара
Криминално
Благоевград
Свиха пари от касата на заведение в Сандански
На 02.04.2025 г. в РУ-Сандански е получено съобщение за това, че около 03:55 часа на същата дата е извършена кражба на сумата от около 2 600 лева от питейно заведение в гр. Сандански. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP