Студент от Белица самокатастрофира с БМВ на входа на Благоевград

25 Май 2025 | 23:10
3 коментара
Криминално
Благоевград
Студент от Белица самокатастрофира с БМВ на входа на Благоевград
Млад мъж пострада при катастрофа на Главен път Е-79 на входа на Благоевград, съобщава репортер на Pirinsko.com.

Млад мъж от Белица, студент в Благоевград, пострада при пътен инцидент тази вечер около 21:00 часа на входа на града.

По първоначална информация, младежът е загубил контрол над автомобила си, лек автомобил марка БМВ движещ се с висока скорост, и е самокатастрофирал, излизайки от пътното платно и спирайки в храстите край пътя.

На място е пристигнал екип на Центъра за спешна медицинска помощ в Благоевград, който е транспортирал пострадалия до Спешно приемно отделение на МБАЛ-Благоевград. Медиците са установили охлузни рани и счупен прешлен. Пациентът е настанен за лечение в ортопедичното отделение.

Причините за инцидента се изясняват от органите на реда.

КАТ-Пътна полиция апелира водачите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.

Добавени коментари

Nikolay Topov публикува:
27 Май 2025 | 10:36
Аз като имам БМВ да не би да съм помак или циганин! Каква връзка има това! Просто не съобразена скорост!
Беличанин публикува:
26 Май 2025 | 07:53
Щом е с БМВ е помак
Гергана публикува:
25 Май 2025 | 23:27
Какво става бе хора за къде бързате истрепахме се. Всеки ден безумие по пътищата.

Добавете Вашия коментар

TOP