Стрийтбол турнир в Гоце Делчев в памет на Славчо Мълчанков
23 Септември 2025 | 11:18
0 коментара
Общество
Благоевград

В Гоце Делчев се проведе първият стритбол турнир в памет на Славчо Мълчанков – млад и вдъхновяващ спортен ентусиаст, който остави трайна следа в сърцата на всички, които го познаваха.
„Славчо ще остане завинаги в сърцата ни. Този турнир е само началото на една традиция, която ще пази спомена за него жив – чрез спорта, който толкова обичаше“, споделят организаторите.
На събитието присъства и кметът на Гоце Делчев, г-н Москов, който изрази подкрепата си за инициативата и подчерта значението на спорта като средство за обединение на младите хора и общността.
Турнирът се очаква да се превърне в ежегодна традиция, съчетаваща спортен дух и почит към паметта на Славчо Мълчанков.









