Стотици посрещат заедно Новата 2026 година на площада в Добринище
30 Декември 2025 | 09:34
1 коментара
Култура
Благоевград

Жителите и гостите на Добринище са поканени да посрещнат заедно Новата 2026 година на площад „Независимост“. Въпреки усложнената обстановка през изминалия ден, празничният дух в града остава силен, а желанието за споделени мигове – още по-голямо.
На 31 декември, в навечерието на Новата година, всички присъстващи ще могат заедно да отброят последните секунди на старата година, да споделят празничната емоция и да извият първото хоро за 2026-а. Събитието ще бъде символ на надеждата за по-добри дни, ново начало и позитивна енергия.
Организаторите отправят апел към всички да се включат в празника и да посрещнат Новата година с усмивки, настроение и вяра в бъдещето.
Добавени коментари
Да бе! публикува:
30 Декември 2025 | 18:01
Ще дойдем, ако изкарате "добринишка капама" и греяно вино!






