Стотици перничани посрещнаха Новата 2026 година на площад „Кракра“
01 Януари 2026 | 01:39
0 коментара
Общество
Перник

Стотици жители и гости на Перник се събраха на площад Кракра, за да отпразнуват заедно настъпването на Новата 2026 година.
Празничната вечер премина с много музика и добро настроение, а кулминация в програмата бяха изпълненията на обичаната народна певица Валерия Момчилова, които събраха аплодисментите на публиката.
В първите минути на новата година заместник-кметът на община Перник Стефан Кръстев поздрави перничани от името на кмета Станислав Владимиров.
В приветствието си той пожела: „Нека Новата 2026 година донесе във вашите домове здраве, щастие и топлина. Нека бъде изпълнена с радост, удовлетворение и успехи във всички начинания, както и с много любов към близките. Вярвайте в себе си, следвайте мечтите си и носете доброта в сърцата си.“
Честита Нова 2026 година!










