Стотици мотористи облечени като Дядо Коледа обиколиха Благоевград и зарадваха жителите на града
24 Декември 2025 | 12:42
0 коментара
Общество
Благоевград

Стотици мотористи, облечени като Дядо Коледа, преминаха през Благоевград в навечерието на един от най-големите християнски празници Рождество Христово, носейки празнично настроение и усмивки на жителите на града, видя репортер на Pirinsko.com.
Колоната от мотори тръгна от паркинга на Югозападен университет "Неофит Рилски" около 11:00 ч. и направи обиколка из централните улици.
Мотористите спряха пред Ален Мак и в градската градина, където най-малките жители бяха зарадвани с лакомства и коледни изненади.
Мотористите създадоха прекрасно коледно настроение и с инициативата си направиха специален жест към жителите на Благоевград.
"Нека заедно вдигнем празничното настроение на нашия красив град", заявиха участниците.








