Стартира новото музикално предаване „КонтраЗвук“ по БНР- програма „Христо Ботев

Сдружение на независимите автори,музиканти и певци
ПРЕМИЕРА В ЕФИРА НА БНР
Стартира новото музикално предаване „КонтраЗвук“ по програма „Христо Ботев“
На 1 март от 14:00 до 16:00 часа стартира новото музикално радиопредаване „КонтраЗвук“ по Българското национално радио – програма „Христо Ботев“.
Предаването ще се излъчва всяка неделя от 14:00 до 16:00 часа и ще поставя фокус върху българската музика, независимите артисти и актуалните теми от културния и музикален живот у нас.
„КонтраЗвук“ има амбицията да бъде трибуна на свободния артистичен глас и пространство за качествена българска музика, срещи с любими изпълнители, премиери на нови проекти и откровени разговори за развитието на независимия сектор в България.
Екипът на „КонтраЗвук“
Зад проекта стои малък, но силно мотивиран и сплотен екип от професионалисти:
-
Пейо Пеев
-
Асен Драгнев
-
Мария Сивкова
-
Искрен Пецов
-
Мария Заберска
-
Галя Георгиева
-
Атанас Лазаров
-
Рени Зарева
Екипът обещава динамично съдържание, интересни гости и много хубава българска музика още от първото издание.
Подкрепа за независимия сектор
Стартирането на „КонтраЗвук“ е важна крачка към по-широкото присъствие на независимите артисти в националния ефир.
Екипът изразява своята благодарност към ръководството на Българското национално радио, в лицето на генералния директор Милен Митев и директора на програма „Христо Ботев“ – Кин Стоянов, за доверието и възможността независимият сектор да има своя национална платформа.
Специални благодарности и към партньорите от ПРОФОН (PROPHON) за подкрепата и съпричастността към развитието на българската музикална сцена.
???? Очаквайте първите ни гости още тази неделя!
???? „КонтраЗвук“ – всяка неделя от 14:00 до 16:00 часа
по БНР – програма „Христо Ботев“






