Ст. комисар Владимир Иванов е новият шеф на ОДМВР-София

02 Март 2026 | 16:24
0 коментара
Общество
София
Ст. комисар Владимир Иванов е новият шеф на ОДМВР-София
Ст. комисар Владимир Иванов поема ръководството на ОДМВР-София.
 
Той бе представен пред състава от заместник-министър Калоян Милтенов, информират от МВР.
 
Старши комисар Иванов има сериозен ръководен опит и професионална компетентност.
 
Разчитам на вас да му окажете пълно съдействие за реализиране на основната цел в мандата на служебното правителство, а именно – провеждането на честни, прозрачни и законосъобразни избори, посочи заместник-министърът на вътрешните работи Милтенов при представянето на новия ръководител.
 
Той подчерта, че очаква от всички максимална концентрация и стриктно изпълнение на служебните задължения, така както повелява законът, и увери служителите, че могат да разчитат на пълна подкрепа от ръководството на МВР по всички служебни въпроси.

Добавете Вашия коментар

TOP