Сребърен медал за Георги Попов от „Чо Елит“-Разлог на Балканското първенство по таекуондо

26 Юни 2026 | 15:01
0 коментара
Спорт
Благоевград
Сребърен медал за Георги Попов от  Чо Елит -Разлог на Балканското първенство по таекуондо
Младият състезател Георги Попов (14 г.) от Академия по бойни изкуства „Чо Елит“ постигна отличен резултат на Балканското първенство по таекуондо за кадети и юноши, проведено на 25 юни 2026 г. в град Зренянин, Сърбия.
В категория до 41 кг Георги се представи впечатляващо, като записа три последователни победи срещу състезатели от Молдова, Румъния и България. Със силна игра, отлична подготовка и спортсменски дух той заслужено достигна до финалната среща.
В решаващия двубой Георги отстъпи на свой български съперник и завоюва сребърното отличие, с което донесе нов престижен международен успех за България и за своя клуб.
В надпреварата взеха участие около 600 състезатели от 12 държави, сред които Албания, Сърбия, Северна Македония, Черна гора и други, което прави постижението още по-значимо.
Поздравления за Георги Попов! Пожелаваме му още много успехи, медали и спортни върхове!
Сребърен медал за Георги Попов от  Чо Елит -Разлог на Балканското първенство по таекуондо

Добавете Вашия коментар

TOP