Спортист Падеш би Градешница в здрав мач

29 Март 2021 | 12:29

Четвърта поредна победа записа отборът на Спортист Падеш и остава лидер в Б ОФГ Благоевград-Зона Струма 1. В среща от 15-ия кръг отборът от Падеш победи с 4:2 ФК Градешница/ Долна Градешница/. Това бе и единственият отбор от който през есента Спортист загуби мач.

Головете за победителите реализираха Мирослав Марчев /2/ , капитанът Благовест Стоицов и Денис Петкашев. За Градешница се разписаха Венелин Малинов и Симеон Милчев. Двата отбора направиха здрав и много качествен мач, а извън оградата на стадиона срещата изгледаха доста зрители и от двете населени места.

След мача отборът от Падеш получи награда от най-емоционалния фен на отбора- Иван Николов(в ляво на снимката).

Следва двуседмична почивка в първенството заради парламентарните избори. В следващия мач Спортист гостува в  село Струма на 11.04.(неделя)