Спортика вкара 12 на София Лейдис

19 Април 2025 | 16:39
0 коментара
Спорт
Кюстендил
Спортика вкара 12 на София Лейдис
ФК Спортика Благоевград записа категорична победа с 12:1, като гост на София Лейдис в мач от първенството по футбол при жените.

За разгромната победа се разписаха Василена Стефанова на четири пъти, Моника Балиова с три попадения, Мария Рикева на два пъти и по веднъж Ани Церовска и Гери Халянова. Божинова от домакините си вкара автогол, а почетното попадение за столичанки вкара Минкова.

С трите попадения Моника вече има 23 в актива си, а Спортика заема второ място във временното класиране с 40 точки, на 5 точки от лидера НСА и шест пукта пред третия Лудогорец. 

Добавете Вашия коментар

TOP