Спортика с поредна покана за мач извън пределите на страната

07 Февруари 2025 | 15:54
0 коментара
Спорт
Благоевград
Спортика с поредна покана за мач извън пределите на страната
Футболен клуб Спортика ще изиграе поредния си приятелски мач извън пределите на страната. Момичетата на треньора Радослав Креснички ще гостуват за контрола в Струмица, където ще се изправят срещу тима на Тиверия. Международният двубой в Република Северна Македония ще се играе на стадиона с изкуствена трева Филип Лазаревски. Това не е първата покана отправена към благоевградчанки за спаринг. Миналата година Спортика гостува на елитния тим на ПАОК в Солун, Гърция, а през години нашите момичета са гостували няколко пъти законтроли в западната ни съседка. На 15 същия месец Тиверия ще върне визитата на Спортика и ще гостува в Благоевград, отново за приятелски мач. Контролите са част от зимната подготовка на Споритка за втория дял от шампионата при жените. 

Добавете Вашия коментар

TOP