Спортика и Локомотив си вкараха 7 гола

28 Октомври 2023 | 18:21
1 коментара
Благоевград
ФК Спортика Благоевград и Локомотив Стара Загора  изиграха зрелищен мач с 7 гола, в пореден кръг от първенството при жените. На терена в село Рилци двата отбора играха открит футбол, с много положения и пред двете врати. Шампионките първи стигнаха до гол, а точна в 8 та минута от пряк свободен орден удар бе капитанката Николета Бойчева.

До почивката домакините стигнаха до равенство. В 32 та минута главния съдия Благой Манов отсъди дузпа, която Ивана Тодорова превърна в гол за 1:1. След почивката по опитния тим на Локомотив взе инициативата и стигна до три попадения. Първо Яница Иванова направи 1:2, а след това се разписаха Анастасия Скоринина и Катерина Мария Равначка.

Бившата футболистка на Спортика вкара ефектно попадение, като прехвърли вратарката Милена Караколева. Истинската драма настъпи в последните минути на мача. Ивета Андрейчева намали на 2:4 с хубав прехвърлящ удар, а същото упражнение направи в последната от добавеното минути Вени Дона Сърбинска, за да оформи крайното 3:4. За повече нямаше време, а въпреки загубата Спортика отново остави отлични впечатления с играта си.

Добавени коментари

@ публикува:
29 Октомври 2023 | 14:28
Като знаем треньора на Спортика Кресни4ки 4е е запален по залозите резултата е нормален.