Спипаха мъж от Разлог с 1,20 кубика незаконни дърва в „Фиат Добло“
10 Март 2026 | 09:56
1 коментара
Криминално
Благоевград

Около 18:30 часа на 09.03.2026 г. на пътя за местността „Бетоловото“, землище на гр. Разлог, от полицейски служители на РУ-Разлог е спрян лек автомобил „Фиат Добло“, управляван от 38-годишен мъж от гр. Разлог. В хода на извършената проверка, в багажника на автомобила са открити да се превозват около 1,20 куб. м. дърва за огрев от речна ела, които са без поставена контролна марка и без съпровождащ превозен билет. По случая е взето отношение по компетентност от служители на РДГ-Благоевград.
Уведомена е компетентната прокуратура.
Уведомена е компетентната прокуратура.
Добавени коментари
Ми публикува:
10 Март 2026 | 11:10
Ударът Палем...






