Спипаха мъж от Разлог с 1,20 кубика незаконни дърва в „Фиат Добло“

10 Март 2026 | 09:56
1 коментара
Криминално
Благоевград
Спипаха мъж от Разлог с 1,20 кубика незаконни дърва в  Фиат Добло
Около 18:30 часа на 09.03.2026 г. на пътя за местността „Бетоловото“, землище на гр. Разлог, от полицейски служители на РУ-Разлог е спрян лек автомобил „Фиат Добло“, управляван от 38-годишен мъж от гр. Разлог. В хода на извършената проверка, в багажника на автомобила са открити да се превозват около 1,20 куб. м. дърва за огрев от речна ела, които са без поставена контролна марка и без съпровождащ превозен билет. По случая е взето отношение по компетентност от служители на РДГ-Благоевград.

Уведомена е компетентната прокуратура.

Добавени коментари

Ми публикува:
10 Март 2026 | 11:10
Ударът Палем...

Добавете Вашия коментар

TOP