Спипаха младеж с вейп в Сандански
03 Септември 2025 | 12:03
0 коментара
Криминално
Благоевград

В обедните часове на 02.09.2025 г. в района на ул. „Христо Ботев“ в гр. Сандански, от полицейски служители на РУ-Сандански е проверен 18-годишен младеж от града. У него е намерено вейп устройство, съдържащо неустановена течност, която е предоставена за експертиза. За случая е уведомена компетентната прокуратура. Образувано е досъдебно производство.






