Спипаха дрога в два апартамента в Банско
22 Януари 2025 | 12:40
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Образувано е досъдебно производство
Хванаха двойка в Банско с дрога в апартамента им.
Вчера, от полицейски служители са проверени два апартамента в жилищен комплекс в местността Кошерината в Банско.
В единия апартамент, обитаван от 34-годишна столичанка е открита около 0,47 грама марихуана, а в другия – обитаван от 30-годишен чужд гражданин – около 33,49 грама марихуана.
Двете лица са задържани.
В хода на извършена проверка на къща в Петрич, обитавана от 28-годишен мъж от града, е открит 17,4 грама канабис. Мъжът също е задържан.
Добавени коментари
Аз съм бурята! публикува:
22 Януари 2025 | 13:20
Да ви имам и курорта да ви имам! СМЕХ!






