Софиянец спипан за кражба на таблет от отключена линейка в Разлог

24 Април 2026 | 10:34
0 коментара
Криминално
Благоевград
Софиянец спипан за кражба на таблет от отключена линейка в Разлог
След получен, на 23.04.2026 г. в РУ-Разлог сигнал за това, че около 05:30 часа на същата дата в района на МБАЛ-Разлог е извършена кражба на служебен таблет от отключена линейка на ФСМП-Разлог, от полицейските служители е установен и задържан извършителят на деянието, който е на 45 години от гр. София. Уведомена е компетентната прокуратура. Образувано е досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP