Смок пропълзя във водомерна шахта в Бело Поле, хванаха го жив и го върнаха в природата

20 Август 2025 | 18:21
0 коментара
Общество
Благоевград
Смок  пропълзя във водомерна шахта в Бело Поле, хванаха го жив и го върнаха в природата

Жител на ул. „Васил Левски“ в село Бело Поле е подал сигнал на 112 за голяма змия във водомерна шахта, съобщават от Аварийно-спасителния отряд на своята Фейсбук страница.

Сигналът е прехвърлен към дежурния екип на АСО, който успява да реагира бързо. Около 15 минути след пристигането им змията се оказва смок стрелец с дължина около метър и половина, който е уловен.

Веднага след това е освободен извън населено място, без да пострада. 

Добавете Вашия коментар

TOP