„Слънце да огрее"- Ансамбъл Пирин озари Разлог

13 Април 2026 | 18:14
0 коментара
Общество
Благоевград
Слънце да огрее- Ансамбъл Пирин озари Разлог
На светлия празник Великден Ансамбъл „Пирин“ представи премиерния спектакъл „Слънце да огрее“ в Разлог.
Макар денят да беше мрачен, площадът се озари от светлината на българския фолклор – жива памет, дихание на традицията и топлината на народната душа. Сред козунаци и писани яйца, заедно с публиката споделихме истински празник – топъл, жив и вдъхновяващ.
Слънце да огрее- Ансамбъл Пирин озари Разлог
Слънце да огрее- Ансамбъл Пирин озари Разлог
Слънце да огрее- Ансамбъл Пирин озари Разлог

Добавете Вашия коментар

TOP