След нападение! Благоевградчанин бере душа в Пирогов!
09 Март 2018 | 11:01
1 коментара
Криминално
66-годишен мъж открит в безпомощно състояние в района на помпената станция в землището на село Бело поле.
Сигнал за инцидента е подаден на телефон 112. На мястото пристигнал лекарски екип и полицейска патрулка. Състоянието на мъжът е тежко, веднага е транспортиран за „Пирогов“ с черепно-мозъчна травма.
По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.
Добавени коментари
Нищо ново публикува:
09 Март 2018 | 11:51
Елен Пелин... "Земя"






