СЛЕД КЛИПА С БИТОТО МОМЧЕ: Започна проверка срещу началника на „Охранителна полиция” в Сандански Д. Панайотов
18 Февруари 2025 | 10:12
3 коментара
Политика
Благоевград

Началникът на „Охранителна полиция” в Сандански Добромир Панайотов е отстранен временно от работа. Заповедта влезе в сила от вчера. Отстраняването му е до приключване на проверката, която трябва да установи извършил ли е той нарушение по служба, и идва след като беше разпространен клип в социалните мрежи, на който се вижда как Панайотов нанася удари с полицейска палка на непълнолетно момче от Сандански в присъствието на кварталния Ивайло Баладжанов. За временното му отстраняване потвърди и пиарът на ОД на МВР – Благоевград.
Вчера в присъствието на служители на ОД на МВР Добромир Панайотов е предал служебното си оръжие, полицейската карта, ключа от кабинета и всички документи. Същевременно комисия от Областната дирекция започва проверка в РУ на МВР – Сандански. Ще се проверяват всички обстоятелства около инцидента с битото момче в коридора на полицейското управление, заснет от камера. В Областната дирекция на МВР в Благоевград е постъпила жалба и от родителите на малолетното момче Васил Димитров, която е изпратена и до Окръжна прокуратура – Благоевград./Струма бг
Вчера в присъствието на служители на ОД на МВР Добромир Панайотов е предал служебното си оръжие, полицейската карта, ключа от кабинета и всички документи. Същевременно комисия от Областната дирекция започва проверка в РУ на МВР – Сандански. Ще се проверяват всички обстоятелства около инцидента с битото момче в коридора на полицейското управление, заснет от камера. В Областната дирекция на МВР в Благоевград е постъпила жалба и от родителите на малолетното момче Васил Димитров, която е изпратена и до Окръжна прокуратура – Благоевград./Струма бг
Добавени коментари
Пфф публикува:
18 Февруари 2025 | 15:14
Мършо гадна ако си без пагон те е страх да погледнеш настрани боклук долен
Gost публикува:
18 Февруари 2025 | 10:35
До:Аамед,Всички си го търсите, а Мустата въобще не ви е виновен!
Полицаите си вършат работата,но ние като общество ,къде сме,е тоя м@нг0 що го защитавате, А?
Аамед публикува:
18 Февруари 2025 | 10:18
На полицай Мустата Джамбазки 40% инвалид и без пищов от Краище ни глобява без да има право кога ще бъде зета шофьорска книжка






