СКХГ „Вихрен“ Сндански с отлични резултати от турнира „Крака Къп“ в Перник

11 Май 2026 | 15:44
0 коментара
Общество
Благоевград
СКХГ  Вихрен  Сндански с отлични резултати от турнира  Крака Къп  в Перник

СКХГ „Вихрен“ се завърна с отлични резултати от Международния турнир „Крака Къп“, проведен в Перник в периода 8–10 май.

В продължение на три състезателни дни гимнастичките показаха силна подготовка, постоянство и изключително желание за изява. От най-малките до по-опитните състезателки всички демонстрираха сериозно израстване и достойно представяне.

Златни отличия спечелиха Мария Манчева, Мишел Петкова (бухалки), Вероника Точкова и Никол Николова (топка).

Сребърни медали завоюваха Никол Томова, Анастасия Червенкова, Карина Капланска и Бориса Георгиева (без уред).

С бронзово отличие се поздрави Анелия Гутева.

Достойно участие записаха и останалите гимнастички от клуба, които показаха добра подготовка и напредък, въпреки че този път не успяха да достигнат до отличия.

Поздравления заслужава и ансамбълът ДМВ до 11 години в състав Рая Петкова, Катрин Панева, Ванеса Тимова, Марая Милюкова и Петя Трендафилова за стабилното си представяне.

Ръководството на клуба благодари на треньорите и родителите за подкрепата и отдадеността през целия състезателен период.

СКХГ  Вихрен  Сндански с отлични резултати от турнира  Крака Къп  в Перник
СКХГ  Вихрен  Сндански с отлични резултати от турнира  Крака Къп  в Перник

Добавете Вашия коментар

TOP