СКХГ „Вихрен“ Сндански с отлични резултати от турнира „Крака Къп“ в Перник

СКХГ „Вихрен“ се завърна с отлични резултати от Международния турнир „Крака Къп“, проведен в Перник в периода 8–10 май.
В продължение на три състезателни дни гимнастичките показаха силна подготовка, постоянство и изключително желание за изява. От най-малките до по-опитните състезателки всички демонстрираха сериозно израстване и достойно представяне.
Златни отличия спечелиха Мария Манчева, Мишел Петкова (бухалки), Вероника Точкова и Никол Николова (топка).
Сребърни медали завоюваха Никол Томова, Анастасия Червенкова, Карина Капланска и Бориса Георгиева (без уред).
С бронзово отличие се поздрави Анелия Гутева.
Достойно участие записаха и останалите гимнастички от клуба, които показаха добра подготовка и напредък, въпреки че този път не успяха да достигнат до отличия.
Поздравления заслужава и ансамбълът ДМВ до 11 години в състав Рая Петкова, Катрин Панева, Ванеса Тимова, Марая Милюкова и Петя Трендафилова за стабилното си представяне.
Ръководството на клуба благодари на треньорите и родителите за подкрепата и отдадеността през целия състезателен период.








