СКХГ „Неврокоп“ с отлично представяне на турнира „Кракра Къп“ в Перник

СКХГ „Неврокоп“ взе участие в Международния турнир „Кракра Къп“, който се проведе в Перник в периода 8–10 май.
С много емоции и отлични резултати премина състезанието за гимнастичките от клуба.
В дисциплината масов спорт – гимнастрада бяха представени композициите „Пътуване във времето“, „Танго“ и „Лола“, които донесоха призови класирания и силно впечатление с артистичност и изпълнение.
В индивидуалните състезания също бяха постигнати отличия, включително златни, сребърни и бронзови медали в различни възрастови групи.
Всички състезателки показаха отлична подготовка, старание и любов към художествената гимнастика.
Поздравления бяха отправени към децата за достойното им представяне, както и към техните треньори за професионалната работа и подкрепа.








