Силна подкрепа в Якоруда: ДПС закри предизборната си кампания в област Благоевград
18 Април 2026 | 12:45
63 коментара
Политика
Благоевград

В Якоруда се проведе тържественото закриване на предизборната кампания на ДПС за област Благоевград, което събра множество симпатизанти, членове и гости на площада в града. Събитието премина при силна мобилизация и израз на подкрепа към движението, като участниците подчертаха увереността си за предстоящите избори и значението на единството и близостта до хората.
"Горд съм, че като кмет на община Якоруда имах възможността да бъда домакин на това значимо събитие, заяви Мехмед Вакльов"
Той каза още:
Благодаря на хилядите симпатизанти, членове и приятели, които изпълниха тази вечер площада в Якоруда и се превърнаха в сърцето на закриването на предизборната кампания на ДПС в област Благоевград. Вашата подкрепа, енергия и присъствие са най-ясното доказателство за доверието към движението и за силата, която стои зад него.
Именно благодарение на вас ДПС влиза в изборите с увереност за добри резултати. Вярата, която показахте тази вечер, е гаранция, че пътят, по който вървим – на последователност, работа и близост до хората – е правилният.
И заместник-председателят на ДПС Радослав Ревански се обърна към множеството събрали се симпатизанти с думите:
Искам да кажа на душманите на ДПС следното:
"Не се гаси туй що не гасне!". А на нашите членове и симпатизанти да имат самочувствие, защото ние им гарантираме развитие, просперитет и най - важното спокойствие!
Още гости на закриването на кампанията на ДПС бяха народният представител Фатима Йълдъс, кметът на община Гърмен Феим Иса, кметът на община Сатовча Арбен Мименов, както и областният председател на ДПС Ведат Хюсеин. Заедно с тях представихме и останалите кандидати от най-силната листа в областта: Фазли Ролев, Ибраим Зайденов, Хамид Даутев, Милена Бунцева, Суат Кунгьова, Васил Башов, Величка Манолска, Ибрахим Пингов, Здравко Заимов, Мюдюн Юсеин, Денис Узунов, Иман Вакльова-Медар, Росица Медарова, Мартина Траянова и Христо Пешев.
Закриването на кампанията в Якоруда не беше просто финал, а силен знак за мобилизация, единство и увереност преди предстоящия изборен ден. Подкрепата, която ДПС получи тази вечер, ясно показва, че движението влиза в изборите с амбиция за убедителен резултат в област Благоевград.
"Горд съм, че като кмет на община Якоруда имах възможността да бъда домакин на това значимо събитие, заяви Мехмед Вакльов"
Той каза още:
Благодаря на хилядите симпатизанти, членове и приятели, които изпълниха тази вечер площада в Якоруда и се превърнаха в сърцето на закриването на предизборната кампания на ДПС в област Благоевград. Вашата подкрепа, енергия и присъствие са най-ясното доказателство за доверието към движението и за силата, която стои зад него.
Именно благодарение на вас ДПС влиза в изборите с увереност за добри резултати. Вярата, която показахте тази вечер, е гаранция, че пътят, по който вървим – на последователност, работа и близост до хората – е правилният.
И заместник-председателят на ДПС Радослав Ревански се обърна към множеството събрали се симпатизанти с думите:
Искам да кажа на душманите на ДПС следното:
"Не се гаси туй що не гасне!". А на нашите членове и симпатизанти да имат самочувствие, защото ние им гарантираме развитие, просперитет и най - важното спокойствие!
Още гости на закриването на кампанията на ДПС бяха народният представител Фатима Йълдъс, кметът на община Гърмен Феим Иса, кметът на община Сатовча Арбен Мименов, както и областният председател на ДПС Ведат Хюсеин. Заедно с тях представихме и останалите кандидати от най-силната листа в областта: Фазли Ролев, Ибраим Зайденов, Хамид Даутев, Милена Бунцева, Суат Кунгьова, Васил Башов, Величка Манолска, Ибрахим Пингов, Здравко Заимов, Мюдюн Юсеин, Денис Узунов, Иман Вакльова-Медар, Росица Медарова, Мартина Траянова и Христо Пешев.
Закриването на кампанията в Якоруда не беше просто финал, а силен знак за мобилизация, единство и увереност преди предстоящия изборен ден. Подкрепата, която ДПС получи тази вечер, ясно показва, че движението влиза в изборите с амбиция за убедителен резултат в област Благоевград.
Добавени коментари
Ллютви Хаджиалиш публикува:
20 Април 2026 | 16:58
Сбогом Шиши и Боко. Сбогом и на Ревански и Вакльов. Хранилката свърши. Вие сте политически трупове и мъжки проститутки. Минало. Не го очаквахте нали ? Боли . Нека да боли. И ще сърби . Приключени сте. Ами сега. Обратно в нафталина.
Арсо публикува:
19 Април 2026 | 23:05
Айде сега Ради стягай дупето. Радев има мнозинство. Скоро ще свалят и Сарафов и ви е спукана работата.
Димо публикува:
19 Април 2026 | 21:34
Абе къде ви изчезнаха депутатите . На един път намаляха на половина . Как стана така.
Бойка публикува:
19 Април 2026 | 17:52
Всички купуват гласове,без изключение!
Симо публикува:
19 Април 2026 | 12:53
Купувате ли гласове , грешници.
Айше публикува:
19 Април 2026 | 10:41
Хората в Белица и не само виждаме как протичат нещата . Ревански дърпа конците , ама конците се късат. Знае се , публична тайна е , гласовете се купуват и манипулират от Ради. Питам аз що не остави хората сами да решат за кои да гласуват. Нали е свършил много в общината. От какво има да се притесняват. Не го прави щото знае , че хората виждат. Знае, че ако не са му машинациите резултат ще катастрофален. Шашмите са единствения начин да изкара някои глас. Иначе му остават само гласовете на подлизурковците и лизегъзците около него.
Белица публикува:
19 Април 2026 | 10:35
Подавали сме, ама Новото начало контролираше МВР и резултат нямаше . Сега обаче е различно МВР не пази тези смешници . Видяхме колко пари се конфискуваха за купуване на гласове. Все хора на Пеевски . Човека отъня доста последната седмица. Така, че жалко сте вие защитавайки хора за които се знае как печелят избори. Между впрочем има и записи как се допълват бюлетини , под патронажа на негово превъзходителство Ревански. Така че бих препоръчал да не коментирате неща щото сте жалки .
.... публикува:
19 Април 2026 | 10:22
Мнооого сте жалки, асконсте знаели че се купуват гласове ,защо не сте сигнализирали?
Явно сте взели от някой и сега клеветите?!
Искър публикува:
19 Април 2026 | 10:17
Бих препоръчал на МВР да извърши проверки на общинските администрации и по специално на ГРАО то. Няма как да не замислили нещо с тяхно участие
Арсо публикува:
19 Април 2026 | 10:14
Бих препоръчал на МВР да наблюдава заведение Вижън в Белица. Там се въртят схемите на бай Радко.
Савата публикува:
19 Април 2026 | 10:13
Ако са по 100 евро ми кажете. Ще продам гласа си ако се наложи.
Юмер публикува:
19 Април 2026 | 10:10
Ревански този път по 50 евро или по 100 евро ще давате на глас. Къде ще давате парите да знаем. Във Вижън ли както предния път или на друго место.
007 публикува:
19 Април 2026 | 08:06
Денис Узунов..син на Исмет Узунов от Благоевград..кога узря за политиката, та депутат да става....тате така е казал...а мама нали я направиха съдия.....младежа ще правят депутат, ПЪЛНА ПАРОДИЯ....СЪЩОТО КАТО ЕВРОДЕПУТАТИ ОТ ДПС син на Нихат Кабил...Танер....не сме го видяли едно изказване да направи ЕП.
.... публикува:
18 Април 2026 | 23:39
Всички сме творения на Всевишният!
Пък вие сигурно сте като топ-модели,А?
Коко публикува:
18 Април 2026 | 23:24
Тая Йълдъз по грозно сако не можа ли да намери.
Асан публикува:
18 Април 2026 | 23:18
Абе тая Фатма Йълдъз много дебели крака има. Като стожери са.
Салих публикува:
18 Април 2026 | 23:16
Радко доста е ококорил очите , изглежда не спи много. Какво ли го притеснява нито краде , нито лъже . Самата невинност е
Алис публикува:
18 Април 2026 | 23:14
Хубостта е подминала Ревански и Йълдъз с 100 километра в час.
Диди публикува:
18 Април 2026 | 23:09
Ради прилича на тоя иконома от семейство Адамс.
Юмишка публикува:
18 Април 2026 | 23:06
Особено пък Фатма Йълдъз е като някои кон в главата.
Хави публикува:
18 Април 2026 | 23:05
Страхотни са да. Направо в тях са се събрали всичките девет хубости. Макар , че хубостта е доста относително понятие, особено за тях двамата.
Енуз публикува:
18 Април 2026 | 23:02
Чужда путка кокали нема
.... публикува:
18 Април 2026 | 23:01
В политиката не се избира мис и мистър,
какво толкова сте се загрижили, кой грозен,кой не лицеприятен?
Вие сигурно от разкрасителните студио не излизате,
направо сте за модния подиум,а сигурно на живо трябва човек като ви види да си лее куршум.
Страхотни са си и Фатима и Ради...
Руми публикува:
18 Април 2026 | 22:06
Как пък от всички дупки в Благоевград избрахте точно Якоруда за закриване на предизборната кампания.
Рукие публикува:
18 Април 2026 | 22:03
Фатма Йълдъз като некоя Баба Яга прилича. Само метлата и липсва
Давидко публикува:
18 Април 2026 | 21:50
Па нашио Феим Иса като некой циганин станал.
Нина публикува:
18 Април 2026 | 21:35
Колко лесно се манипулират хората от провинцията. Дай им само хляб и зрелище. Жалка картинка
Деян публикува:
18 Април 2026 | 21:25
Ревански да не е решил да бутне Пеевски . На това ми замирисва. Деляне внимай с Ревански , той е като Юда, ще те продаде 30 сребърника.
Искрен публикува:
18 Април 2026 | 21:20
Ами един такъв концерт струва минимум 10 хиляди евро. Всичко зависи от организацията. Не мога да си представя как вместо да подпомогнат нуждаещи се хора, болни и изнемогващи , тези го дават със замах и лекота за нещо толкова безсмислено и пошло като концерт. Хората изнемогват, а някои разхвърлят пари с лека ръка. Срам и позор .
Исме публикува:
18 Април 2026 | 20:50
Съд и затвор за всички .
Венислав публикува:
18 Април 2026 | 20:49
Само да попитам кои ще плати за този концерт. Чух че чалга певиците вземат скъпо. Май пак на гърба на отрудения народ , избирател .
Къдри публикува:
18 Април 2026 | 20:40
Е как къде не. Вече не го пази цяла армия , а само НСО. Притеснен е човека как да се появи.
Алекси публикува:
18 Април 2026 | 20:38
Дебелия къде се скри бе. Цяла кампания никакъв го няма .
Аки публикува:
18 Април 2026 | 20:24
Само едно нещо не разбрах от снощния концерт . Кой е кандидат депутатите е Мехмед Петров .
Реджи публикува:
18 Април 2026 | 20:13
Пълни глупости . Тия се мислят за богоизбрани .
Шаип публикува:
18 Април 2026 | 20:11
Като видя Ревански на некоя снимки и ми се прихожда до кенефа. Представям си какво е ако го видя на живо.
Веско публикува:
18 Април 2026 | 20:09
Речите на Ревански имат магическо въздействие . Когато някой има проблеми със съня не е нужно да пие хапчета, трябва само да послуша Ревански една две минути.
Васко публикува:
18 Април 2026 | 20:06
Имаше предимно представители на общинските администрации. За тях присъствието е задължително , макар и без желание. Трябва да са там за да има присъствие.
Джами публикува:
18 Април 2026 | 20:03
Също като миналата година , когато организираха в центъра на Белица протест в подкрепа на управляващите. Не бяха повече от 500 човека , ама по думите на Ревански и някой други присъстващи са били 5000. Явно нулите им идват в повече
До Ицо публикува:
18 Април 2026 | 19:07
И 10 процента по принуда .
Ицо публикува:
18 Април 2026 | 19:06
Според мен 90 процента от хората на площада са дошли заради певицата.
Бозева публикува:
18 Април 2026 | 19:05
Как не ни се падна поне един гиздав кмет в Белица. Само хора с нелицеприятни външен вид
Имка публикува:
18 Април 2026 | 18:47
Ми каква злоба бе , какви пет евро. Че Ревански е погрознял , погрознял е. Това се вижда ясно , нищо че са го гримирали . И другите не са големи красавци де. Не е грях да кажеш истината .
Ася публикува:
18 Април 2026 | 18:44
А не се знае от човек до човек има разлика. Но между тия дето са трибуната такава не виждам .
.... публикува:
18 Април 2026 | 18:24
Много злоба ,ей...все едно ако някой от вас е политик
ще бъде по-различен?!
Додо публикува:
18 Април 2026 | 18:06
Аз ми хареса певицата . Яка женска е. Тях изобщо не съм ги слушал. Говореха си нещо там, ама какво едва ли некои разбра .
Димо публикува:
18 Април 2026 | 18:04
Тия са като вампири . Колкото и кръв да пият все са жадни . Жалко за хората .
Росен публикува:
18 Април 2026 | 18:01
Изчадия на Ада .
Есме публикува:
18 Април 2026 | 17:58
Бахти изродите .
Алмина публикува:
18 Април 2026 | 17:57
Как Ревански си позволява да говори за душманлък. Я го попитайте на колко хора е правил золуми и спънки. То не бяха доктори , то бе бяха магазинери. Как смее.
Ермин публикува:
18 Април 2026 | 17:48
Па Ведат Хюсеин да му се пикам на мустако.
Арсиния публикува:
18 Април 2026 | 17:46
Ми то покажете ми един красив политик. Тях лъжите ги състаряват.
Усне публикува:
18 Април 2026 | 17:45
Това Ради Ревански ли е бе. Ми той станал много причав.
Самир публикува:
18 Април 2026 | 17:43
Имаше много деца на площада. Предполагам , че те не се интересуват от избори .
Любо публикува:
18 Април 2026 | 17:41
Аз бях там по случайност . Не ми се видяха повече от 300 човека. Той площада на село Якоруда не е много голям. Ревански нещо му убягва математиката май.
Сани публикува:
18 Април 2026 | 17:34
А иначе наистина е така лидера на Новото начало Пеевски подкрепя Израел и неговия лидер престъпника Натаняхо. Израелците избиха хиляди невинни деца и жени и продължават да го правят . Аз съм християнка и не мога да изтърпя това. Незнам как мюсюлманите търпят да избиват техни братя и сестри. Лошо за всички.
Елиф публикува:
18 Април 2026 | 17:30
Ревански беше доста симпатичен, сега погрознял много, ужас. Бръчки по лицето , бяла коса. Лоша работа.
Адем публикува:
18 Април 2026 | 17:25
Ревански доста остарял бе. Главата му побеляла . А казват , че милионерите нямали никакви грижи.
Добри публикува:
18 Април 2026 | 17:24
Чух , че давали по 50 евро за да отидеш на този митинг. Отидох ама никой не ми даде май са ги раздали предварително.
Гостенин публикува:
18 Април 2026 | 16:56
Ще има як шамар за няКОЙ!
Протестен вод на всякъде,разликите
ще са колосални.
Мусте публикува:
18 Април 2026 | 15:45
Чичо миджо ми да те накаже тебе аллах кой знае и ти каков лапач подлизурко си на некоя партия сополчо таков
Чичо миджо публикува:
18 Април 2026 | 14:46
Никой няма да гласува за тези боклуци.Който си даде гласа за тях АЛЛАХ да го накаже Тези подкрепят Израел да убиват деца и жени
Гостенин публикува:
18 Април 2026 | 12:53
Ако не беше певицата нямаше да има и 200 човека,ОСВЕН ДОКАРАНИТЕ НАСИЛА ОТ ВСИЧКИ ОБЩИНСКИ АДМИНИСТРАЦИИ,СЛУЖИТЕЛИ,УЧИТЕЛИ,ГОРСКИ,ЛЕЛКИ....КОИТО СА НАЗНАЧЕНИ НА ОБЩОНСКА РАБОТА ВСИПКИ СА ДОШЛИ доброЗОРНО!











