Сигнал за изтичане на газ вдигна благоевградските пожарникари на крак през нощта
13 Ноември 2025 | 13:07
0 коментара
Криминално
Благоевград

На 13 ноември 2025 г. около 01:39 часа е подаден сигнал за изтичане на газ от надземен резервоар с пропан–бутан на територията на ЗМК в Благоевград.
На мястото незабавно са изпратени екип на сектор СОД и екип на РСПБЗН–Благоевград. Районът е бил своевременно обезопасен.
На мястото незабавно са изпратени екип на сектор СОД и екип на РСПБЗН–Благоевград. Районът е бил своевременно обезопасен.






