Сигнал за бомба в НДК блокира достъпа
01 Февруари 2026 | 19:43
0 коментара
Криминално
Благоевград

Към 17:10 часа днес в Националния дворец на културата (НДК) е подаден сигнал за бомба, съобщават от СДВР.
На място са извършени проверки, като не са открити забранени вещи или предмети. Към момента евакуация не е извършена, но достъпът до сградата е временно затруднен.
Полицията продължава наблюдението и проверките, за да гарантира безопасността на посетителите и персонала.






