Щастлива развръзка: Намериха младежа, изчезнал на Витоша
30 Декември 2025 | 16:11
0 коментара
Общество
България

Добра новина от планината. Намериха младежа, изчезнал в района на Витоша, съобщи Нова телевизия. 22-годишното момче се издирва от вчера от спасителни екипи.
Той е контактен и може да се придвижва без чужда помощ.
Докато бе издирвано, информацията сочеше, че за последно е забелязан от туристи в района на Дендрариума.
Сега, медицински екип ще направи оценка на здравословното състояние на 22-годишния мъж.
В акцията по издирването му се включиха екипи на "Търсене и Спасяване - България", Планинската спасителна служба, както и структури на Столичната дирекция на вътрешните работи.






