Шофьорът прегазил полицай тази нощ в Белица, се предаде
29 Март 2026 | 09:40
5 коментара
Криминално
Благоевград

Около 9:00 часа тази сутрин шофьорът, който тази нощ блъсна полицай в Белица и избяга, се е предал в полицията в Разлог, научи Pirinsko.com.
По първоначална информация той се е явил доброволно в Районното управление, като предстои да започнат разпити и процесуално-следствени действия.
Припомняме, че истински екшън като от филм се разигра тази нощ в Белица! Шофьор помете полицай, рани негов колега и натисна газта, бягайки от мястото на инцидента.
Драмата се разиграла около 23:30 часа, когато униформени подали сигнал за спиране на лек автомобил. Вместо да отбие, водачът буквално се насочил срещу тях и връхлетял с колата си.
По първоначална информация той се е явил доброволно в Районното управление, като предстои да започнат разпити и процесуално-следствени действия.
Припомняме, че истински екшън като от филм се разигра тази нощ в Белица! Шофьор помете полицай, рани негов колега и натисна газта, бягайки от мястото на инцидента.
Драмата се разиграла около 23:30 часа, когато униформени подали сигнал за спиране на лек автомобил. Вместо да отбие, водачът буквално се насочил срещу тях и връхлетял с колата си.
Ударът бил жесток. Един от полицаите е тежко ранен и първоначално откаран в Спешния център в Разлог, но заради усложнения спешно транспортиран до „Пирогов“ в София. Неговият колега се разминал с по-леки наранявания, след като бил закачен от автомобила.
Вместо да помогне, шофьорът натиснал газта и изчезнал в посока село Елешница.
Последвала светкавична реакция полицията в Разлог и Банско вдигната на крак, блокади, проверки и мащабна акция по издирване.
След часове напрежение развръзка! Извършителят се е предал доброволно.
Очаква се да му бъдат повдигнати тежки обвинения, тъй като става въпрос за посегателство срещу полицейски служители при изпълнение на служебния им дълг.
Състоянието на пострадалия полицай остава сериозно.
Добавени коментари
Ргми публикува:
29 Март 2026 | 19:12
ДЯДОТО НА ТОЯ Е СЪЩИЯ БОКЛУК КАТО ЗЕТЯ . ИВАН УЛЕОВ БЕШЕ ПОЛИЦАЙ ДЕБЕЛ МАЗЕН БОКЛУК . СЕГА КРАДЕ ИМОТИ ОТ ХОРАТА В СЕЛО БЯНЯ
Ghost публикува:
29 Март 2026 | 17:21
Ревански и Вакльов такива ги покриват . Да им вършат мръсната работа. Силен гръб имат от Шишкото. Ама всичко е към края си. Скоро.
Ghost публикува:
29 Март 2026 | 16:55
Това е бил Станимир Богданов- Перката от Якоруда .
Известен дилър и наркоман . Обикаля Якоруда и Белица и разпространява дрога. Криминално проявен тип с множество условни присъди. Но жена му е зам. кмет и осигурява чадър. Затова е недосегаем.
Разложенин публикува:
29 Март 2026 | 12:23
Фного помаклък се наведе в РПУ Разлог,даваа решвети и ги назначават за полицаи,глобяваа за нищо,дръже се като дерибеи.
Шефа публикува:
29 Март 2026 | 10:20
Да мре полицая.Помаците в разложката полиция всичките са за махане.






