Шофьор се заби в стълб в Благоевград
29 Януари 2025 | 10:41
0 коментара
Криминално
Благоевград

Кола излезе от пътя и се заби в стълб, разделящ двете на платна на ул. „Иван Михайлов” в Благоевград.
Според източници на NOVA шофьорът е загубил концентрация и е изпуснал контрола над автомобила.
Движението в участъка за кратко бе затруднено.






