Шофьор помете две момчета на тротинетка, едното е с опасност за живота
24 Април 2025 | 11:27
0 коментара
Криминално
България

22-годишен шофьор блъсна 13-годишно момче с тротинетка, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 23 април в посока Любимец.
Детето е настанено в хасковската болница - с опасност за живота. Без риск за здравето е возещото се зад него 15-годишно момче.
Пробите на водача за алкохол и наркотици са отрицателни.






