Шофьор от с. Огняново задържан в Гърмен да шофира след употреба на наркотици
17 Септември 2025 | 10:59
0 коментара
Криминално
Благоевград

Около 01:55 часа на 17.09.2025 г. в с. Гърмен е спрян лек автомобил „Тойота Рав 4“, управляван от 38-годишен мъж от с. Огняново. В хода на извършената проверка, с техническо средство полицейските служители установили, че водачът шофира след употреба на наркотични вещества. У него е намерено полиетиленово топче, съдържащо около 1,4 грама канабис.
Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.
Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.






