Шофьор от градския транспорт падна от автобус при оглед на климатик в Благоевград

11 Май 2026 | 20:33
0 коментара
Общество
Благоевград
Шофьор от градския транспорт падна от автобус при оглед на климатик в Благоевград
56-годишен шофьор от градския транспорт пострада при трудова злополука в Благоевград.

Инцидентът е станал днес по обяд в базата в жк „Еленово“.

По първоначална информация мъжът се качил върху автобус, за да извърши оглед на климатика, но се подхлъзнал и паднал на земята. Веднага след инцидента е подаден сигнал на телефон 112, а на място са пристигнали екипи на Спешна помощ и полицията.

Пострадалият е транспортиран в МБАЛ – Благоевград със съмнения за фрактури на крайниците. След извършените медицински изследвания е установено, че има счупвания на петата, китката и прешлен. Мъжът е настанен за лечение в отделението по ортопедия.
За случая е уведомена Инспекцията по труда. По инцидента се извършва проверка.

Добавете Вашия коментар

TOP