Шофьор от Добринище блъсна жена от Крупник на пешеходна пътека в Благоевград
04 Ноември 2025 | 10:46
0 коментара
Общество
Благоевград

На 03.11.2025 г., около 16:50 часа, на бул. „Св. Св. Кирил и Методий“ в гр. Благоевград е станал пътен инцидент с пострадал пешеходец.
Лек автомобил „Опел Зафира“, управляван от 67-годишен мъж от гр. Добринище, е блъснал 65-годишна жена от с. Крупник, която е пресичала пътното платно по обозначена пешеходна пътека.
В резултат на удара пешеходката е пострадала с комоцио и е транспортирана за оказване на медицинска помощ.
На водача на автомобила са извършени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, като и двете са отрицателни.
По случая е образувано досъдебно производство и работата продължава от органите на реда.







