Шофьор изкърти скоба поставена на колата му в Благоевград
22 Януари 2025 | 12:01
1 коментара
Криминално
Благоевград

Вчера, в 01 РУ-Благоевград е съобщено, че за времето от 12:30 до 12:45 часа на същата дата е увредено и демонтирано техническо средство /скоба/, монтирано на лек автомобил, паркиран в зоната на "Синя зона“ в централнатаградска част на Благоевград.
По случая е образуван заявителски материал.
По случая е образуван заявителски материал.
Добавени коментари
Запознат публикува:
22 Януари 2025 | 14:08
И сега кво прим ,500 лв глоба а можели и вътре






