Шампион: Перничанин отмъкнал рекордните 165 бутилки олио от хипермаркет

05 Ноември 2025 | 16:23
1 коментара
Криминално
Перник
Шампион: Перничанин отмъкнал рекордните 165 бутилки олио от хипермаркет

Кражба от хипермаркет е разкрита от пернишки полицаи. В Първо районно управление – Перник е постъпил сигнал от управителя на голям търговски обект в града за извършване на кражби на бутилки олио от магазина.

При това – промишлени количества олио.

След проведени оперативно-издирвателни действия, на 4 ноември криминалисти установили и задържали 21-годишен перничанин, извършител на престъплението.

В хода на разследването е изяснено, че в периода от 21 октомври до 3 ноември мъжът е откраднал общо 165 бутилки олио от търговския обект.

На задържания е наложена полицейска мярка за срок до 24 часа и е образувано досъдебно производство, работата по което продължава под надзора на прокуратурата. 

Добавени коментари

Кръстника публикува:
07 Ноември 2025 | 07:51
" Жми градо ".

Добавете Вашия коментар

TOP