Севдалина Спасова влезе в болница след консумация на риба

25 Ноември 2025 | 13:54
0 коментара
Общество
Благоевград
Севдалина Спасова влезе в болница след консумация на риба

Севдалина Спасова шокира феновете си със снимка от болница и в инвалидна количка. Певицата споделя, че е станала жертва на некачествена храна, която явно я е повалила.

„Скъпи приятели! Понякога се чудя — ние, българите ли сме прекалено доверчиви или някой друг е прекалено безотговорен? Това е резултатът от няколко хапки риба, закупена от голяма търговска верига у нас. Развръзката тепърва предстои!!! В очакване на резултатите!“, информира тя феновете. под поста й в социалната мрежа валят пожелания за бързо възстановяване.

 

Добавете Вашия коментар

TOP