Септември Симитли стартира подготовка за новия сезон

03 Юли 2026 | 11:22
0 коментара
Спорт
България
Септември Симитли стартира подготовка за новия сезон

ФК Септември (Симитли) даде началото на лятната си подготовка за предстоящия сезон с тържествен водосвет за здраве и успех. След ритуала играчите проведоха първото си тренировъчно занимание под ръководството на старши треньора Спас Стоименов, помощник-треньора Методи Илиев и треньора на вратарите Благовест Ангушев.

Щабът започна работа по възстановяване и повишаване на физическата форма, както и по игровата готовност на отбора преди старта на първенството. На първата тренировка футболистите излязоха с новите си тренировъчни екипи.

На заниманието присъства кметът на община Симитли Апостол Апостолов, който пожела на отбора и щаба здраве и успешен сезон. В началото на подготовката бе и изпълнителният директор Пламен Скендерски, заедно с целия спортно-технически екип на клуба, които наблюдаваха първата тренировка.

Тренировката започна и с приятен жест – целият отбор и щабът поздравиха домакина на клуба Иван Терзийски по случай рождения му ден, с пожелания за здраве и успехи.

С този старт отборът полага основите на подготовката си за новия шампионат. В следващите седмици „белите“ ще наблегнат на физическите занимания, игровите тренировки и контролите, които ще оформят облика на състава преди началото на сезона.

Потвърдена е и последната очаквана проверка — на 11 юли (събота) Септември ще играе срещу втородивизионния Хебър (Пазарджик).

Пълен списък с контролите на Септември (Симитли) това лято:

  • 08.07 – Септември – Кюстендил
  • 11.07 – Септември – Хебър
  • 15.07 – Септември – Национал
  • 18.07 – Септември – Беласица (Струмица)
  • 23.07 – Септември – Струмска слава

Добавете Вашия коментар

TOP