Село Добърско отбеляза Великден с традиционен курбан за здраве
21 Април 2025 | 00:08
0 коментара
Общество
Благоевград

Село Добърско тържествено отбеляза Великден с традиционен курбан за здраве, който бе раздаден на жителите и гостите на селото.
По стара традиция, курбанът се състоя пред църквата „Св. Св. Теодор Тирон и Теодор Стратилат“, като участие в празника имаха възможност да вземат всички желаещи.
С топли пожелания за здраве, просперитет и благополучие, курбанът бе раздаден като символ на общност, вяра и споделена радост сред хората от Добърско и техните гости.










