Сандански се гордее: ДГ „Здравец“ с национално признание
27 Февруари 2026 | 16:37
0 коментара
Общество
Благоевград

ДГ „Здравец“ – гр. Сандански бе отличена с престижното IV-то място в България, в категорията „Най-активна детска градина“ за 2025 година! Това високо признание е резултат от неуморната работа, сплотеността и отдадеността на целия екип. Националните награди на Е-просвета отличават детски градини и училища от цялата страна, които се открояват с иновативност, активност и ефективно използване на електронната образователна платформа. Това отличие е символ на високо качество, професионализъм и модерно образование.
Поздравления за директора -Зорница Енчева и целия екип!
Поздравления за директора -Зорница Енчева и целия екип!








