Санданчани посрещат заедно Новата 2026 г. на площад България
29 Декември 2025 | 11:30
0 коментара
Хайлайф
Благоевград

На 31 декември /сряда/, 23:30 ч. заповядайте на чаша шампанско, заедно да посрещнем новата 2026 година!
В празничната нощ ще се насладим на:
Общински духов оркестър “Емил Кирянов”;
Василена Стоянова”;
Йордан Николов и Фолклорна формация “Пиринско тройче” и Мъжка фолклорна група “Кабадалии”.
Очакваме ви на пл. “България” на 31 декември, 23:30 ч.
В празничната нощ ще се насладим на:






