Санданчани посрещат заедно Новата 2026 г. на площад България

29 Декември 2025 | 11:30
0 коментара
Хайлайф
Благоевград
Санданчани посрещат заедно Новата 2026 г. на площад България
На 31 декември /сряда/, 23:30 ч. заповядайте на чаша шампанско, заедно да посрещнем новата 2026 година!
В празничната нощ ще се насладим на:
✅Общински духов оркестър “Емил Кирянов”;
✅Василена Стоянова”;
✅Йордан Николов и Фолклорна формация “Пиринско тройче” и Мъжка фолклорна група “Кабадалии”.
????Очакваме ви на пл. “България” на 31 декември, 23:30 ч.

Добавете Вашия коментар

TOP