С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон

22 Юни 2026 | 22:46
0 коментара
Спорт
Благоевград
С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон

С водосвет за здраве и успехи и първа тренировка на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград Пирин Благоевград официално даде старт на подготовката си за новия сезон във Втора лига, предаде репортер на Pirinsko.com.

Новият старши треньор Владимир Вутов изведе „орлетата“ за първото занимание, с което започна лятната подготовка на отбора. Преди тренировката енорийският свещеник иконом Кирил Костадинов Котев отслужи водосвет за здраве, късмет и успешен сезон.

Футболисти, треньори и клубни служители присъстваха на ритуала, а след това отборът проведе и първото си занимание на терена.

По-рано през деня новият изпълнителен директор Георги Калпакчиев даде първата си пресконференция пред медиите, на която заяви, че към момента е потенциален купувач на клуба, а бъдещата смяна на собствеността зависи от резултатите от финансовия одит и поетите ангажименти от страна на местната власт.

 Pirinsko.com пожелава здраве, успехи и много победи на Пирин през новия сезон. Нека „орлетата“ върнат радостта на своите привърженици и отново да радват футболната общественост в Благоевград с достойно представяне и силни игри.

С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон
С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон
С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон
С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон
С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон
С водосвет и първа тренировка Пирин даде старт на новия сезон

Добавете Вашия коментар

TOP