С водосвет и благослов служителите на НОИ Благоевград отбелязаха патронния си празник

11 Ноември 2025 | 21:16
0 коментара
Общество
Благоевград
С водосвет и благослов служителите на НОИ Благоевград отбелязаха патронния си празник
С водосвет за здраве и благополучие служителите на Териториалното поделение на НОИ в Благоевград отбелязаха своя патронен празник – 11 ноември, деня на Св. Мина. Отец Петър отслужи тържествения ритуал и благослови присъстващите, които запалиха свещи и се помолиха за здраве, спорна работа и късмет.
 
Директорът на регионалния офис Георгиев изказа благодарност към своите колеги за всеотдайната им работа и пожела на всички професионална и лична удовлетвореност.
„11 ноември е не само професионален празник на НОИ, но и ден на надеждата и солидарността между хората. В своята работа ние срещаме много различни съдби и всяка една от тях ни докосва по своему. Това, че можем да бъдем полезни на клиентите, е част от мисията ни да предоставяме подкрепа на хората в нужда!“, подчерта Георгиев.
С водосвет и благослов служителите на НОИ Благоевград отбелязаха патронния си празник
С водосвет и благослов служителите на НОИ Благоевград отбелязаха патронния си празник

Добавете Вашия коментар

TOP