С тържествен обяд пенсионерските клубове в община Струмяни отбелязаха Великден
14 Април 2026 | 18:39
0 коментара
Хайлайф
Благоевград

Днес, 14 април 2026 г., пенсионерските клубове в община Струмяни традиционно се събраха, за да отпразнуват Великден с тържествен празничен обяд. Събитието, което събра десетки местни жители, се проведе в топла и приятелска атмосфера, изпълнена с хубави традиции, споделени мигове, музика, песни и танци.
На тържествения обяд, кметът на община Струмяни г-н Емил Илиев, заедно със своя екип, поднесе цветя и поздрави присъстващите като им пожела здраве, дълголетие и спокойни дни!
Светли празници! Христос Воскресе!
На тържествения обяд, кметът на община Струмяни г-н Емил Илиев, заедно със своя екип, поднесе цветя и поздрави присъстващите като им пожела здраве, дълголетие и спокойни дни!
Светли празници! Христос Воскресе!









