С красиво тържество прекрасните деца от ДГ с. Долно Осеново“ откриха новата учебна 2025/2026 година

Тържествено откриване на новата учебна 2025/2026 година в ДГ с. Долно Осеново направиха децата от четвърта подготвителна група.
С много ентусиазъм, усмивки и емоции децата от четвърта подготвителна група „Пчелички“ с учители Яна Капсъзова и Диана Моралиева дадоха старт на учебната година.
Директорът на ДГ – г-жа Александра Механджийска, пожела на всички:
„Успешна учебна година! Да върви по вода!“
По традиция децата бяха посрещнати с питка и мед.
Сред гостите на празника бе и кметът на с. Долно Осеново – г-н Алекси Крънчов.
Песните, стихчетата и танците на децата показаха, че детската градина е „малкото училище в живота, което поставя голямото начало“.
Екипът на група „Пчелички“ благодари на родителите за доверието, подкрепата и партньорството.
Пожелаваме на всички деца здраве, усмивки и успехи в ученето.
Честита нова учебна година!














